Ubytování v Budapešti dle kategorie

Bezhvězdičkové ubytování v Budapešti
Fakta a komentář: za pokoj zde zaplatíte kolem 500 Kč. Výběr je široký, až 70 bezhvězdičkových hotelů očekává ty, kteří si přejí ušetřit na ubytování. Jak o tom však svědčí kategorizace, žádné divy očekávat nelze. Tyto hotely se často nechávají jmenovat jako apartmány. Nebudete-li vybírat v lokalitě, pak je tento výber šťastný.

Jednohvězdičkové ubytování v Budapešti
Fakta a komentář: cena pokojů začíná od 270 Kč. Počet této kategorie je velice nízký. Nemějte však jistotu, že za tyto peníze budete mít i snídani. Přednost těchto typů je, že se bezvýjimky nacházejí v centru města, ale bez parkoviště.

Dvouhvězdičkové  ubytování v Budapešti
Fakta a komentář: tato kategorie je poněkud zvláštní, protože jsou jako lepší hostely či apartmány. Každý dvouhvězdičkový hotel má koupelnu, zařízení je taktéž solidní. Umístění je různé - některé docela na lukratívních částí města, některé vzdálenosti od centra pár kilometrů. Cenově od 250 Kč až do 1000 Kč.

Tříhvězdičkové ubytování v Budapešti
Fakta a komentář: v Budapešti 150 takových hotelů poskytuje služby. Jedno je však jisté: každý hotel Vám poskytně i snídaně (ne kontinentální). pokud budete mít štěstí, může se stát, že vybraný hotel bude poblíž centru a klidně bych mohl dostat i čtyřy hvězdičky při cenách tříhvězdičkového hotelu - napřiklad hotel Millennium. Tito hotely se určitě postarají o parkování Vašeho vozidla, ale tato služba většinou není zahrnuta v ceně pokoje, která se pohybuje někde od 500 Kč nahoru.

Čtyřhvězdičkové ubytování v Budapešti
Fakta a komentář: výběr ze 70 hotelů. Ceny pokojů začínají od 1000 Kč. V ceně je vždy i bohatá snídaně a většinou i parkování vozidla. Služby jsou na velice dobré úrovni, možno tvrdit, že v těchto hotelech, v této kategorii dostanete nejvíc v Evropě. Umístění je různé, ale většina se nachází v centru města, a pokud ne, to se důrazně ukáže v nižší ceně.

Pětihvězdičkové  ubytování v Budapešti
Fakta a komentář:
v Budapešti je 15 pětihvězdičkových hotelů, kteří reprezentují tuto bezesporu luxusní kategorii. Nějvětší rozdíly jsou v cenách. Za 1400 Kč můžete bydlet třeba v hotelu Ramada Plaza Budapest, což není v centru, ale nabízí využití ojedinělého vodního ráje. Všeobecně platí u pětihvězdičkových hotelů: čím blíže k centru, tím vyšší cena, která je však podstatně nižší, jako třeba ve Vídni či v Praze.

Komunikace česky nebo slovensky!

INFOLINKA (9-18 hod.)
+36 30 680 26 26
info@ubytovani-budapest.cz
Vytvořeno službou Webnode