Ubytování v Budapešti dle typu

Jaký typ si vyberete, je otázkou chutí a peněz.

Apartmány v Budapešti

Fakta a komentář: je jich zhruba 55 a lze říci, že jsou velice dobře zařízené, nacházejí se v centru Budapešti v domech postavených v XIX. století. S parkováním auta to není jednoduché, ale jedno je jisté: přijedete-li autem, určitě budete muset zaplatit za parkování vozidla. Některé apartmány nabízejí i snídaně. Cenová hladina je však skoro stejná ve tříhvězdičkových hotelech. Vyplatí se ubytovat se v apartmánech, pokud je Vás víc (3-4 osoby).

Penziony v Budapešti

Fakta a komentář: výběr penzionů v Budapešti je dobrý. Při výběru tohoto typu si však dobře prostudujte mapku, kde se vlastně panzion nachází. Není pravidlem, aby byl vždy v centru města. Některé se podobají spíše hostelům, avšak služby odpovídají cenám. S parkováním vozidla nebude problém. Doprava do centra v případě některých objektů bude trvat 25-35 minut - obzvlášť u těch, které jsou umístěné v zelených obvodech města. Pokoj si pořídíte za 250-1200 Kč. Záleží to na vzdálenosti centra.
Máte-li rádi rodinnou atmosféru a chce si zaparkovat auto, pak penzion bude dobrá volba.

Hostely v Budapešti

Fakta a komentář: hostelů v Budapešti není příliš moc (18-20). Společným jmenovatelem hostelů je, že všechni, bez výjimky se nacházejí v centru města, personál je mladý, ovládající cizí jazyky. Cenová dostupnost je velice dobrá - na osobu a noc zaplatíte zhruba od 200 do 1000 Kč. K obavám není důvod: jsou čisté, jsou v centru města, a ve většině hostelů je i přístup k internetu buď ve společných místnostech, anebo někde i na pokoji.
Chcete-li cestovat úsporně, tato volba bude jistě dobrá.

Hotely v Budapešti

Fakta a komentář: výběr hotelů v Budapešti odpovídá pulzujícímu velkoměstu. Průměr cen a služeb je reálný. Hotelové ubytování se nabízí od 750 Kč až do celkem vysoké sumy. Pravdou je, že pokoj v elegantním, historickém hotelu Gellért s lázněmi poblíž centra je možno pořídit si už za 1200 Kč. Pokud po ránu sportujete, máte rádi klid a přírodu pak pokoj v hotelu Margitsziget Grand na ostrově Margit taktéž dostanete už za 1200 Kč.
Nebojte se cen hotelů, protože ceny jsou značně nižší, než v ostatních částí Evropy.

Resorty v Budapešti

Fakta a komentář: výběr resortů v Budapešti je chudý, ale přece se nejedná o moře či o přimořské rekreační středisko. Můžeme Vám jeden resort doporučit, který se nachází na Markétině ostrově (Margitsziget). Má jedinečnou polohu v srdci města a cena je také přijatelná (pokoj za 1200 Kč). Markétin ostrov se považuje za plíce města. Celý ostrov je vlastně jeden, v každém ročním období květoucí obrovský park. Není jediný hotel v Budapešti, který Vám zaručí tento jedineční zážitek.

Komunikace česky nebo slovensky!

INFOLINKA (9-18 hod.)
+36 30 680 26 26
info@ubytovani-budapest.cz
Vytvořeno službou Webnode